Adela již večeřelaPojďme se bavit o životě!

Nezapomenutelná zážitková atrakce je originálním a potěšujícím dárkem

Publikováno 12.12.2018 v 15:48 v kategorii Dárky, přečteno: 18x

Kdo by to neznal?! Také každoročně řešíte dilema ohledně vánočních dárků? Lámete si hlavu, čím potěšit svůj protějšek? Letos jsem to vyřešila jinak – dárkem, na který se opravdu nedá zapomenout.


Vánoce, Vánoce přicházejí…

Ještě nemáte všechny vánoční dárky? Padají na vás mdloby, když vidíte obchodní centra oděná do vánočního kabátu a vy jste bezradní, co koupit? Já jsem na to šla letos zcela jinak. Dámy a pánové, přináším vám perfektní inspiraci.

Již od příchodu babího léta začínám koketovat s myšlenkou, čím obdaruji na Vánoce své nejbližší. Asi vás jako první napadnou měkké dárky. Dříve tolik zatracované a dnes čím dál více oblíbené. No dobrá, ale já jsem si řekla, že letos chci něco netradičního pro svého partnera. Obyčejné a klasické dárky si nadělujeme takřka každé Vánoce. Letos jsem se rozhodla pro zásadní změnu a zvolila dárek, který bude nezapomenutelným zážitkem pro mého přítele, ale také pro mě.

Přemýšlíte, co to tak může být? No uznejte, že blízká osoba, spřízněná duše si zaslouží něco netypického. A vy koneckonců také. Však ve dvou se to nejen lépe táhne, ale také sdílení společných zážitků umocní danou situaci. Proč nebýt originální?


Neopakovatelný zážitek jako dárek

Tentokrát jsem se zkrátka rozhodla pro volbu zážitku, u kterého si mohu být jistá, že přítele náležitě překvapím. Však se jedná o jedinečný dárek, který neskončí po pár dnech ve skříni ani se nerozbije, neomrzí apod. Naopak, tento zážitek si budeme s přítelem zaručeně pamatovat navždy. Podstata však spočívá ve správném výběru.

A jelikož jsem akční osoba a nic neponechávám náhodě, zabrouzdala jsem dostatečně po internetu a navštívila za tímto účelem různé diskuse. Udělala jsem si seznam různých atrakcí, na jehož základě jsem učinila definitivní rozhodnutí. Jen upozorňuji, že v tomto směru opravdu záleží na uvážené a promyšlené volbě. Jde přece o to udělat druhému radost. Stále netušíte, co by to mohlo být? Já vám to tedy prozradím, rozhodla jsem se pro privátní let balónem pro dva.

Jelikož nikdy nekupuji zajíce v pytli, jak se říká, tak jsem zapátrala, proměnila se v Sherlocka Holmese a vybrala renomovanou společnost, kde nejen reference spokojených klientů, ale také nabídka, která je v ceně letenky, hovoří za vše.


Romantika s nadhledem

Uznejte sami, že let balonem v každém z nás evokuje romantiku snoubící se s dobrodružstvím. Už jen samotná představa vstupu do proutěného koše, ke kterému je připevněn horkovzdušný balon, je vzrušující. Ať už si zvolíte krajinu, kterou znáte, a užijete si ji z ptačí perspektivy, nebo si naopak můžete vybrat lokalitu, kterou chcete vidět takto z výšky.

Kvalifikovaný pilot ohřeje vzduch uvnitř horkovzdušného balonu, ale převážnou většinu času jste unášeni prostřednictvím vzdušných proudů. Nejen že si můžete plnými doušky vychutnat neobyčejný pohled a nepopsatelný výhled, ale ještě si u toho vychutnáte absolutní ticho a ničím nerušený klid. Let balonem má nezaměnitelné kouzlo.


Já se vznáším, já si létám

Součástí letenky je nejen hodina samotného letu, ale též slavnostní přivítání a přípitek sektem, pojištění pasažérů, dárkový certifikát, křestní list s novým balonářským jménem i doprava zpět na místo startu.

Výhodou je, že lety probíhají celoročně, pokud je pochopitelně vhodné počasí. Dalším faktorem, který byl rozhodující, je i to, že let balonem je možné domluvit ve všední den, o víkendu, či dokonce i o svátku. Pochopitelně rezervaci jsem provedla přes internet, což je dnes asi nejběžnější, nejrychlejší a nejsnadnější postup.


S přítelem se můžeme těšit, že obdržíme křestní list vzduchoplavce, pokud budeme aktivně nápomocni při nafukování a balení balonu. Můžeme očekávat let zhruba do výšky 300 metrů nad zemí, kdy tak budeme mít k dispozici nejlepší pohled na krajinu. V případě, že bychom se chtěli s přítelem povznést ještě výše do oblak, i to je reálné. Jsem nadšená, že po dobu letu je možné fotit a filmovat, tudíž si náš neopakovatelný zážitek mohu náležitě zdokumentovat.

Díky tomu budeme mít uchované vzpomínky, které budeme moci v rámci naší dokumentace ukázat své rodině, blízkým, přátelům, kolegům… a jednou i svým dětem.


A co takhle let balonem nad Prahou?

Pokud milujeme Prahu,je zde možnost i pro vás. Letět nad matičkou Prahou, to je prostě něco okázalého. Vidět nejen známá místa, historické budovy, obchodní centra, náměstí ze zcela jiné perspektivy. Let balonem nad Prahou, to je prostě zážitek, kterému nelze odolat. Město Prahu budete mít doslova "na dlani".


Říkáte si, jak je to s bezpečností?

Pokud by někdo měl potenciální obavy ohledně bezpečnosti, tak vás mohu ujistit, že jsem se i na tuto záležitost zaměřila a informovala při samotném výběru. Let je bezpečný, neboť samozřejmostí je profesionální tým, který je vám k dispozici. Piloti disponují dlouholetou zkušeností. Balony jsou rovněž důkladně kontrolovány.

Tak co, proletíte se také? Jaký výběr lokality vyhraje u vás?


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?